sobota, 9 maja 2015

Rozdział 3

Rozdział 3

Nancy Blame ( pseudonim Nixy) - urodzona w 1995 roku, najmłodsza uczestniczka wyścigów samochodowych, zwyciężczyni wielu nagród m.in. Pucharu European Race*.

więcej informacji w artykule...

,, Chwila grozy''

Dnia 26 czerwca odbył się po raz szósty wyścig ,,The World Champions''*. Wystąpiła w nim zaledwie siedemnastoletnia Nancy.
Na ostatnim etapie trasy wpadła w poślizg...
Służbom ratowniczym w porę udało się wyciągnąć Nancy z samochodu. Lekarze reanimowali ją przez ponad piętnaście minut. Na całe szczęście ratownikom udało się przywrócić akcję serca.
Nixy została przetransportowana do szpitala, jednak lekarze poinformowali nas , że jej zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

                                                                                     opublikowano 2012-06-28

Czytałem to wszystko i nie wierzyłem własnym oczom. Zacząłem przeglądać kolejny artykuł.

,,Powrót, w wielkim stylu''

Chyba każdy w Londynie zna jej imię. Po ponad rocznej przerwie wróciła na tor i to z wielkim hukiem. Mówimy tutaj o Nancy Blame, która po raz kolejny wygrała puchar w  Race to Clouds**
Liczymy na kolejne wygrane i życzymy udanych startów. 

                                                      opublikowano 2013-09-14


 Chwila, to jest ta dziewczyna, która wygrała ze mną w Paryżu. Wygląda zupełnie inaczej wtedy miała krótkie blond włosy...
Teraz przynajmniej wiem z kim mam do czynienia, będzie nie zła zabawa. Ciekawe na ile tutaj przyjechała i czy wystąpi w wyścigach. Pewnie szykuje się do United SportCar Championship**. 

,, na wyścigach''

,, Oczami Nancy''

Przyjechałam razem z moją siostrą- Ritą i najlepszą przyjaciółką - Amy. 
Amy jest jednym z najlepszych mechaników na świecie ( Nie wiem czy czasami nie przesadzam ) . Kiedyś startowała w wyścigach , ale z różnych powodów musiała z tym skończyć. Między innymi również dla tego przefarbowała sobie włosy. Jest trochę wybuchowa i bardzo pyskata, ale za to ją uwielbiam.
Moja siostra jest ode mnie starsza o nie całe 2 lata, chociaż czasami myślę, że to ja jestem ta starsza. Praktycznie każda impreza kończy się tym, że muszę po nią przyjeżdżać. Tata każe mi się nią opiekować, ponieważ kiedyś miała małe problemy z nie jedzeniem. Można powiedzieć, że była anorektyczką. Właściwie nadal jest, bo tego nie da się wyleczyć. Dobrze się dogadujemy, ale ostatnio zauważyłam, że nie mówi mi wszystkiego.

* wymyślone nazwy

** Istniejące wyścigi
 Hej, sorki za błędy, ale jestem u cioci a u niej nie się napisać c z kreską. Jak wrócę do domu to to poprawię. Mam nadzieję że rozdział się Wam podoba mimo licznych błędów:*

Nowy rozdział= 140 wyświetleń lub jeden kom.

Rozdział naprawiony:)

5 komentarzy:

 1. Świetny rozdział :)
  Czekam na kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Wow. Właśnie to słowo określa to co przeczytałam ;-) na pewno umiesz zaciekawić i masz fajny styl pisania, taki lekki.
  Ciekawi mnie to czy piszesz jeszcze tego bloga? Jeśli tak to zyskałaś nową czytelniczkę!:-)
  Pozdrawiam i życzę weny!!! :-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję:) Tak jeszcze prowadzę bloga, tylko na razie nie miałam czasu aby nic dodać:* W szkole jest najważniejszy tydzień no i wystawienie ocen. Muszę jeszcze poprawić matematykę:( Nic fajnego. Udało mi się i jest duża możliwość, że będę miała świadectwo z biało-czerwonym paskiem
  Na weekendzie na pewno coś dodam:)
  Jeszcze raz dzięki za komentarz i te miłe słowa:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak widać zostałam kolejnym czytelnikiem.Genialnie piszesz i to mi sie podoba.Po prostu genialnie <3
  Pozdrawiam xx.

  OdpowiedzUsuń